Чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення Зарічненської селищної ради
18 лютого 2025 року під керівництвом Зарічненського селищного голови КВАЧУКА Богдана Валентиновича відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Зарічненській селищній раді.
На засіданні обговорено питання реалізації ветеранської політики в усіх сферах життя мешканців громади. Крім того на засіданні координаційного центру прийнято рішення що підготовки та проведення в березні 2025 року зустрічі з ветеранами та членами їх сімей.
Нагадаємо, що Координаційний центр є консультативно-дорадчим органом, який утворений при Зарічненській селищній раді для підтримки та координації надання допомоги населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, зокрема внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, постраждалим учасникам Революції Гідності, членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам з метою забезпечення ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування, органами виконавчої влади, правоохоронними та іншими державними органами, громадськими об'єднаннями, організаціями та установами, що залучають до своєї діяльності волонтерів, волонтерами, під час вирішення питань щодо соціального захисту, забезпечення житлом та зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги постраждалому населенню.
Також, Богдан Валентинович познайомив всіх членів координаційного центру із соціальною менеджеркою «Центру Життєстійкості». Програма життєстійкості є експериментальним проєктом і реалізується Міністерством соціальної політики України з 1 січня 2024 року. Центри життєстійкості – це дружні безбар’єрні простори, куди може звернутися кожен мешканець громади і отримати скерування до потрібних служб та організацій, а також – можливість відвідувати групові заняття з психосоціальної підтримки, отримати першу психологічну допомогу. Мета роботи таких просторів – допомогти кожному мешканцю громади долати стрес, відновлюватися після кризових подій та, попри усі виклики, залишатися включеним в активне життя. Про графік роботи центру та контактні дані повідомимо додатково.